Příběh.

Nápad.

Jak vás napadají nějaké nové věci? Někoho ve sprše, někoho když jde po chodníku, jiné zase u kávy. Ke Skicáku mě dovedlo více věcí. 

První asi uvedu zpětnou vazbu od klientů, kteří často netuším, jak s webem začít pracovat. Pak například můj stůl, kde se často válely papírky se zápisky z rozhovorů s klienty a v neposlední řadě diáře mé skvělé klientky.

Během 6 měsíců se mi tyto věci spojovaly až vznikl nápad takového menšího sešítku... Shodou okolností jsem měl možnost tento nápad říct poté Danovi a Lukášovi, když jsme se rozhodovali, jaký produkt dáme jako dárek našim klientům.

Zrození projektu.

Už jak jsem jim o tom povídal mi začalo docházet, že tohle nebude 5ti stránkový sešit. Jako kdyby se protrhla hráz... Najednou mi začaly vyskakovat nápady. A kluci nezůstali pozadu, začali chrlit jejich nápady a po hodině vymýšlení jsme měli na světě projekt. Každý vycházel ze svých dlouholetých zkušeností.

A tak jsem začal tvořit ze všech našich nápadů a zkušeností. Po třech měsících jsem měl hotovo (ne vše se povedlo hned napoprvé, viz. obrázek...).

Nečekaná návštěva.

Šlo to ale asi vše až moc hladce. V té době mi totiž vykradli kancelář a samozřejmě ukradli počítač. A co čert nechtěl, všechno jsem měl zazálohované až na jednu věc - skicák. O celý projekt jsem tak přišel.

Myšlenka vzdát to ale nepřicházela v úvahu, takže poté, co jsem si sehnal PC, začal jsem zase psát a tvořit. Jak je ale mým zvykem, rád všechno předělávám, takže jsem vše napsal znovu, vše přepsal a upravil grafiku... A bylo hotovo a hlavně zazálohováno.

Vylepšení.

Shodou okolností, verze před a po vykradení se zásadně liší v několika ohledech a byť nikomu z vás nepřeji to, co se stalo mě. Já jsem v tomto ohledu za to rád, protože díky tomu jsem WebSkicák vylepšil a udělal z něj produkt, na který jsem opravdu pyšný.

Budu šťastný pokud vám WebSkicák bude pomáhat s vaším webem.